top of page

Поточні проєкти АМЗУ

Старший лікар

Працевлаштування лікарів

 

Шановні лікарі, зараз багато наших з вами колег знаходяться у пошуках роботи, а керівники медзакладів у пошуках лікарів. Ми вирішили допомогти усім сторонам зконтактувати безпосередньо друг з другом.

 

Для цього ми створили гугл-форму, в якій лікарі можуть залишити свої контактні дані, а доступ до них напряму матимуть лише перевірені нами керівники медичних закладів (які знаходяться у фб-группі Керівники закладів охорони здоров'я).

 

Посилання на гугл-форму:

https://forms.gle/J8NseHepQhWg2ptU6

Перевірка контрагентів

 

Ми в Асоціації медичних закладів України з самого початку хочемо зробити так, щоб користь від участі значно перевищувала затрати на членство. І ось одну з геніальних ініціатив презентувала Наталя Тунік.

Далеко не кожен окремий медзаклад може собі дозволити користуватися дороговартісними платними сервісами перевірки контрагентів (а перевіряти треба кожного, ретельно й глибоко), які уможливлюють максимально якісно перестрахуватися від співпраці з шахраями, негідниками й іншою нечистю з російським корінням.

Втім, коли це вже потужна група медзакладів і ФОП (а ви ж пам’ятаєте, що головна умова участі в асоціації — працювати в рамках ПМГ, тобто до нас можуть долучатися різні суб’єкти господарювання), то це вже не така і складна задача. Вигода - очевидна, користь - неоціненна, сон - міцніший!

Наталя Тунік_edited.jpg
Олег Мартишин_edited.jpg

Medical business intensive: мистецтво медичного менеджменту

У мирні часи ми невпинно навчалися, постійно прагнучи знань і вдосконалення. Виявилося, що і під час війни це не втрачає свою актуальність, тому наш славнозвісний MBI ми трошки модифікуємо та проводитимемо тепер під егідою АМЗУ.

Курс, який в останньому своєму вигляді вартував 23 694 грн, скоро буде доступний учасникам асоціації безоплатно (в рамках членських внесків). Детальніше про цей курс, який буде актуальним для керівників медичних закладів і тих, хто готується такими стати, можна почитати за посиланням.

Тренінг для лікарів первинної ланки щодо психологічної підтримки населення

Асоціація медичних закладів України заздалегідь готується до майбутнього. Як ви вже могли бачити, Національна служба здоров'я України анонсувала новий пакет для первинки щодо психологічної підтримки населення.

АМЗУ за ініціативи Костянтина Рожина не може залишатися осторонь, тому ми готуємо спеціальний безкоштовний навчальний курс для лікарів первинки тих закладів, які є членами (учасниками) нашої асоціації.

Буде традиційно цікаво і насичено, корисно і практично, профільно і важливо.

АМЗУ — це зовсім інше, ніж ви звикли бачити.

Рожин1_edited.jpg
bottom of page